02122515604 - 09126768843 - 09126500713

لیبل چسبان از سمت بالا (Top Labeling Machine)

یبل چسبان از سمت بالا (Top Labeling Machine)یبل چسبان از سمت بالا (Top Labeling Machine)

این مدل ایتکت زن یا لیبل چسبان توانایی الصاق لیبل پشت چسبدار را از سمت بالا در سطوح مختلف دارد و طراحی و ساخت آن انجام میشود .
این مدل لیبلزن دارای یک تسمه نقاله استاندارد یک و نیم متری با عرض ۱۵ سانتیمتر میباشد و کفه مکانیک دستگاه نیز در مدل های با دقت بالا و سرعت بالا و معمولی ساخته میشود ( طبق سفارش )
از دیگر تجهیزات این مدل لیبل چسبان اتوماتیک آسانسور صلیبی مخصوص آن میباشد که به راحتی میتواند صفحه مکانیک دستگاه را در عرض و طول ظرف رگلاژ نمود تا عملیات لیبلینگ با یهترین حالت انجام شود .
جعبه الکترونیک این دستگاه لیبل چسبان مجهز به یک ال سی دی با صفحه لمسی و منوهای فارسی میباشد که درآن میتوان کلیه تنظیمات دستگاه لیبل زن را به راحتی انجام داد .
سنسورهای لیبل این دستگاه اتیکت زن توانایی تشخیص لیبل های کاغذی ، متالایز ، PVC را دارد و ساخت پرینتر کالا و ایرانی میباشد .
اگر لیبل پشت چسبدار از مدل شیشه ای یا ترانسپرنت باشد ، سنسور دستگاه میبایستی تغییر کند و از سنسور های آلتراسونیک موجود در بازار استفاده نمود که معمولا ساخت کشورهای اروپایی میباشند .
تابلو برق دستگاه در زیر استند استیل آن قرار دارد که به راحتی قابل سرویس و بررسی میباشد .
جعبه الکترونیک این مدل لیبل چسبان به راحتی از دستگاه جدا میگردد و این قضییه باعث میشود که خدمات رسانی به این مدل اتیکت زن ها به راحتی انجام شود .
برچسب چسبان اتوماتیک از سمت بالا :
دارای کالیبراسیون اتوماتیک لیبل ، کنترولر ایرانی ، قابل سفارش با استپ موتور ( جهت سرعت های معمولی ) و سرو موتور ( جهت سرعت های بالا ) ، قابلیت اتصال به خطوط پرکن و …