02122515604 - 09126768843 - 09126500713

لیبل چسبان مخصوص لوله آزمایش یا ویال (Vial Labeling Machine (Ampule Labeling Machine

لیبل چسبان مخصوص لوله آزمایش یا ویال (Vial Labeling Machine

لیبل چسبان مخصوص لوله آزمایش یا آمپول لیبلینگ یا لیبل چسبان ویال
این مدل اتیکت زن مخصوص ظروفی میباشد که ایستایی ندارند و آنها را بصورت ایستاده نمیتوان لیبل زد ، بعنوان مثال : لوله های آزمایش ، لوله های CBC ، آمپول ، ویال های کوچک ، شیشه های عطر کوچک و جیبی و ….
این دستگاه لیبل زن از یک تسمه نقاله رولیک مخصوص و یک اپلیکیتور خاص ، ساخته شده است ، سرعت بالای این دستگاه اتیکت زن باعث شده که نسبت به سایر لیبل چسبانهای اتوماتیک متمایز باشد .
رولیک های نصب شده بر روی نوار نقاله متناسب با قطر ظروف طراحی و ساخته میشوند .
این سیستم لیبل زنی میتواند شامل آپشن های متعددی مانند : لوله گذار اتوماتیک ، جت پرینتر صنعتی و … باشد .
تابلو برق دستگاه در زیر استند استیل آن قرار دارد که به راحتی قابل سرویس و بررسی میباشد .
جعبه الکترونیک این دستگاه لیبل چسبان مجهز به یک ال سی دی با صفحه لمسی و منوهای فارسی میباشد که درآن میتوان کلیه تنظیمات دستگاه لیبل زن را به راحتی انجام داد .
تابلو برق دستگاه در زیر استند استیل آن قرار دارد که به راحتی قابل سرویس و بررسی میباشد .
جعبه الکترونیک این مدل لیبل چسبان به راحتی از دستگاه جدا میگردد و این قضییه باعث میشود که خدمات رسانی به این مدل اتیکت زن ها به راحتی انجام شود .
آسانسورهای نصب شده بر روی سیستم Wraparound و اپلیکیتور دستگاه امکان رگلاژ افقی و عمودی در این برچسب چسبان اتوماتیک ، راحتی تنظیمات و اپراتوری را به همراه خواهد داشت .
برچسب چسبان اتوماتیک لوله آزمایش یا ویال :
دارای کالیبراسیون اتوماتیک لیبل ، کنترولر ایرانی ، قابل سفارش با استپ موتور ( جهت سرعت های معمولی ) و سرو موتور ( جهت سرعت های بالا ) ، قابلیت اتصال به خطوط پرکن و …